Komentarz do Ewangelii

Your IP: 185.191.171.34
2020-09-26 09:05

W roku Jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski w sobotę 25 września
dzieci naszej szkoły zwiedzały miejsca związane z początkami
Państwa Polskiego - Ostrów Lednicki i Katedrę w Gnieźnie. Na
zakończenie wycieczki przyjął nas u siebie i udzielił
błogosławieństwa Ksiądz Prymas Wojciech Polak.

W sobotę 02 kwietnia ministranci ze Szkoły Podstawowej wzięli udział w Diecezjalnym Turnieju Ministrantów w Kiszkowie.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Henrykowi Szałajko za pomoc w przywiezieniu ministrantów.

Tradycyjnie już w naszej Parafii 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego, spotkaliśmy się, aby usłyszeć koncert kolęd i obejrzeć przedstawienie jasełkowe.
W tym roku nasze spotkanie uświetnił swoim śpiewem chór Harmonia ze Strzelna, który zaśpiewał kolędy z wydanej niedawno płyty "Najpiękniejsze polskie kolędy".
Po koncercie obejrzeliśmy przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej we Wronowach oraz rodziców dzieci.
Na koniec po przedstawieniu swoje nagrody odebrały dzieci, które uczestniczyły w roratach zbierając układankę adwentową.
Gratulujemy występu wszystkim artystom i dziękujemy członkom chóru Harmonia za piękny koncert, oraz wszystkim osobom, które przygotowały tegoroczne Jasełka

pod przewodnictwem pani Renaty Lessnau i pani Arlety Kluczyńskiej.

Bóg zapłać.